UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

UYGULAMA DANIŞMANLIĞI/Birleşik Uzmanlar Bilişim, farklı sektörlerde uygulamaya geçirdiği Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projeleriyle başarısını ispat etmiş dinamik ve seçkin kadrosu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle danışmanlık hizmeti vermektedir.

Birleşik Uzmanlar Bilişim, gerek kendi projelerinde gerekse işortakları ile birlikte yürüttüğü projelerde sertifikalı modül danışmanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Danışmanlık kapsamında öncelikle mevcut durum (AS-IS), uygunluk ve eksiklik (GAP-FIT) analizleri gerçekleştirilir, ihtiyaç duyulan ERP uygulaması üzerinde modelleme ve tasarım çalışmaları yapılır. Bu süreçte firmaların organizasyon yapısı, iş akışları, görev tanımları, insan kaynakları profili, bilgi işlem alt yapısı, döküman akışı , üretim teknolojisi gibi tüm konular incelenir ve “iş süreçleri iyileştirme” (BPR) çalışmaları yürütülür.

Microsoft teknolojilerini özgün proje tecrüberiyle birleştiren Birleşik Uzmanlar Bilişim verdiği profesyonel danışmanlık hizmetleriyle başarının anahtarını müşterilerine sunmaktadır.