Ürünler Ve Çözümler

ERP

Microsoft Dynamics 365, Microsoft’un geliştirdiği, kuruluşunuzun büyümesine, gelişmesine ve değişimine olanak sağlayan yeni nesil akıllı iş uygulamalarıdır. Bu uygulamalar, CRM ve ERP özelliklerini, belirli kurumsal işlevleri yönetmeye yardımcı olmak, kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni iş fırsatları yakalamak için sorunsuz şekilde birlikte çalışan, belirli bir amaç doğrultusunda tasarlanmış uygulamaların bütünüdür.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, ERP uygulaması olup İnsanların gerçek zamanlı öngörülere ve verilere erişim sunan akıllı bir kullanıcı arabirimi üzerinden daha akılcı kararları hızlı bir şekilde vermelerini sağlar. İşletmelerin iş süreçlerini daha hızlı bir şekilde yeniden tasarlamalarına olanak tanıyan kanıtlanmış iş mantığı sunarak dönüşüme ve yeniliğe ulaşmalarını sağlar. İşletmelere kendi hızlarında büyüme ve neredeyse her yerden ve her zaman iş yapabilme esnekliği vererek iş ihtiyaçlarını karşılamak için işlemlerini ölçeklendirebilmelerini sağlar.

Excel elektronik tabloları, web analitikleri, veri tabanları ve CRM sistemleri gibi çeşitli kaynaklardan veri toplayıp bu verileri doğru veri odaklı kararlar almanıza yardımcı olabilecek kişiselleştirilmiş panolar, çalışma alanları ve raporlar yoluyla Dynamics 365 for Finance and Operations, karar destek aracı olarak kullanılabilir. Microsoft Power BI, Azure Machine Learning ve Cortana Analytics gibi iş zekası araçlarıyla bir araya gelen Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, yalnızca daha derin iş bilgileri elde etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda finans uzmanlarına denetimden yönetime taşıyan iş ihtiyaçlarını öngörme becerisini de sağlar.


Daha detay bilgi için ; https://www.microsoft.com/tr-tr/dynamics365/operations 

We contact you for a demo

Name Lastname
Phone
E-Mail
Teklif İste