Yorumlar

Selçuk Şimşek - Software Development & Process Improvement Department   - Manager

Birleşik Uzmanlar ile 2010 yılında Axapta ERP projemizi upgrade ettik. 2013 yılında Nissan bayilerinde kullanılan DMS çözümünü Axapta üzerinde birlikte gerçekleştirdik. Çalıştığımız süre boyunca yapmış olduğu projelerin her zaman arkasında duran, zamanında ve  kaliteli çözüm üretmeyi ilke edinmiş, sadece satış esnasında değil  satış sonrasında da müşteri memnuniyetine önem veren, uzman bir kadro ile çalıştık. Gerek müşteri ve gerekse çözümsel yaklaşımları açısından çevik, pozitif, ihtiyaçlara doğru ve hızlı bir şekilde cevap veren bir firma olduğunu düşünüyorum, ortak çalışmamızdan memnuniyet duyuyorum.

Volkan K. YILMAZ - Bilgi İşlem - Yazılım Müdürü

Doğru analiz ve zamanında iş teslimi, Birleşik Uzmanlar IT ile çalışmalarımızda tecrübe ve samimiyetin yanında önemli kriterlerden olmuştur. Başarıların devamını dileriz.

 

Safa Calayır - Öztiryakiler - CEO

2004 yılından itibaren bir ERP programı olarak Microsoft destekli Axapta programını kullanıyoruz. Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir de Birleşik Uzmanlar Bilişim'in desteğini alıyoruz. Uygulamaları, olabildiğince, grup şirketlerimizin özel ihtiyaçlarını da dikkate alarak bünyede geliştirmeye çalıştık. Zor ve yüksek maliyetli bir tercihti ve bu süreçte geliştirdiğimiz exclusive program çalışmalarında Birleşik Uzmanlar Bilişim her zaman yanımızda destekçimiz oldu. Yetişkin, deneyimli ve nitelikli ekibi ile önemli projeleri  fazla yüksek olmayan maliyetlerle hayata geçirdik. Kendilerine müteşekkiriz.

Halil Yılmaz - Nova Reklam - Genel Müdür

Şirketimiz yaklaşık 10 yıldır Microsoft Axapta ürünü kullanmaktadır. Projemizin kurulumunda ve daha sonra bakımında başka çözüm ortakları ile 7 yıl çalıştık. Ancak önemli sorunlarımızın vardı ve bunların çözümü için yeni bir çözüm ortağı arayışına giriştik.

3 yıl önce  Birleşik uzmanlar firmasında Mahizer Hanım’la tanıştıktan sonra şirketimizde erp programı kullanmadığımızı fark ettik.

Erp programında olması gereken entegrasyonun yapılmadığını ve raporlamanın olmadığını anladık.

Sistemlerimizdeki tüm entegrasyonu Mahizer hanım ve ekibi ile birlikte sağladık.

Muhasebe departmanımız ay sonlarında yaptıkları 3 günlük çalışmanın 20 dk gibi ciddi bir sürede yapıyor olması ile Birleşik Uzmanlarla çalışmamızın başarısını ortaya koymuştur.

Üretim süreçlerimiz ve planlama süreçlerimiz tüm departmanlar için kaos olmaktan kurtuldu.

Kendileri ile doğru yönlendirmeleri sayesinde uzun bir beraberliğimiz olacaktır.

Teklif İste