Ürünler Ve Çözümler

ERP

Microsoft Dynamics 365, Microsoft’un geliştirdiği, kuruluşunuzun büyümesine, gelişmesine ve değişimine olanak sağlayan yeni nesil akıllı iş uygulamalarıdır. Bu uygulamalar, CRM ve ERP özelliklerini, belirli kurumsal işlevleri yönetmeye yardımcı olmak, kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni iş fırsatları yakalamak için sorunsuz şekilde birlikte çalışan, belirli bir amaç doğrultusunda tasarlanmış uygulamaların bütünüdür.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, ERP uygulaması olup İnsanların gerçek zamanlı öngörülere ve verilere erişim sunan akıllı bir kullanıcı arabirimi üzerinden daha akılcı kararları hızlı bir şekilde vermelerini sağlar. İşletmelerin iş süreçlerini daha hızlı bir şekilde yeniden tasarlamalarına olanak tanıyan kanıtlanmış iş mantığı sunarak dönüşüme ve yeniliğe ulaşmalarını sağlar. İşletmelere kendi hızlarında büyüme ve neredeyse her yerden ve her zaman iş yapabilme esnekliği vererek iş ihtiyaçlarını karşılamak için işlemlerini ölçeklendirebilmelerini sağlar.

Excel elektronik tabloları, web analitikleri, veri tabanları ve CRM sistemleri gibi çeşitli kaynaklardan veri toplayıp bu verileri doğru veri odaklı kararlar almanıza yardımcı olabilecek kişiselleştirilmiş panolar, çalışma alanları ve raporlar yoluyla Dynamics 365 for Finance and Operations, karar destek aracı olarak kullanılabilir. Microsoft Power BI, Azure Machine Learning ve Cortana Analytics gibi iş zekası araçlarıyla bir araya gelen Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, yalnızca daha derin iş bilgileri elde etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda finans uzmanlarına denetimden yönetime taşıyan iş ihtiyaçlarını öngörme becerisini de sağlar.


Daha detay bilgi için ; https://www.microsoft.com/tr-tr/dynamics365/operations 

DYNAMICS 365 FOR

Sales

Tüm anlaşmalarda dijital zekadan faydalanarak ilişkilerinizi gelire dönüştürün.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Customer Service

Dünya çapında müşteri hizmeti sunmak için daha ayrıntılı bilgiler kullanın ve sadık müşteriler kazanın.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Operations

Üretim, perakende ve finans kurumlarına yönelik kapsamlı bir çözümle veriye dayalı kararlar verin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Field Service

Optimize planlamadan tahmine dayalı bakıma uzanan akıllı becerilerle servis çağrılarının üstesinden gelin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Project Service Automation

Proje tabanlı kurumunuzu başarıyla yönetin ve akıllı araçlar kullanarak daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Marketing

Adobe Marketing Cloud ile her etkileşimde müşteri deneyimlerini birbirine bağlamak üzere satış ve pazarlama çalışmalarınızı bütünleştirin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
DYNAMICS 365 FOR

Customer Insights

Müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak konusunda anlamlı bilgilerden yararlanarak müşterilerle etkileşim sağlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Demo için Size Ulaşalım

İsim Soyisim
Telefon
E-Mail
Teklif İste